Klimatyzacja samochodowa Stargard

Klimatyzacja samochodowa stała się standardowym wyposażeniem dzisiejszych samochodów. Jej zalety doceniamy o każdej porze roku. Jednak, aby służyła przez długi czas, trzeba o nią odpowiednio dbać. Raz na rok warto przyprowadzić swoje auto do nas na okresowy przegląd, nawet jeżeli wydaje się Państwu, że klimatyzacja samochodowa działa prawidłowo.

Przegląd klimatyzacji samochodowych

Przegląd i obsługę instalacji wykonujemy w sposób całkowicie zautomatyzowany, za pomocą urządzenia sterowanego komputerowo. Ponadto sprawdzamy parametry pracy klimatyzacji (szczelność, ciśnienie, temperaturę). Sprawdzeniu podlega również część elektryczna i elektroniczna, odpowiedzialna za poprawną pracę całego układu.

ODKAŻANIE UKŁADU KLIMATYZACJI

Pamiętajcie, że zaniedbany układ klimatyzacji to siedlisko szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, pleśni i grzybów. Warto więc odwiedzić nasz serwis profilaktycznie, w celu odkażenia parownika i wnętrza pojazdu.Odbywa się to za pomocą OZONU po uprzedniej wymianie filtra kabinowego. I PAMIĘTAJCIE NIE ODSYŁAMY KLIENTÓW DO ELEKTRYKA W PRZYPADKU GDY UKŁAD JEST NAPEŁNIONY A MIMO TO KLIMATYZACJA SIĘ NIE ZAŁĄCZA!
© Copyright 2009 by Auto Spec. All rights reserved Diagnostyka komputerowa klimatyzacja Stargard
Wykonanie: Planfirm.pl.