menu
menu
MINI
Wykonany w najnowszej technologii lokalizator GPS do zastosowania w każdym pojedzie. Dzięki swojej podstawowej funkcjonalności zapewnia monitoring pracy pojazdu oraz jednego wejścia typu on/off.
STANDARD
Wykonany w najnowszej technologii rozbudowany lokalizator GPS do zastosowania w każdym pojedzie. Dzięki swojej funkcjonalności zapewnia monitoring pracy pojazdu, monitoring zużycia paliwa, identyfikację kierowcy, odczyt z samochodowej szyny CAN w standardzie FMS (samochody ciężarowe) oraz kilku wejść typu on/off.
PROFESSIONAL
To wykonany w najnowszej technologii rozbudowany lokalizator GPS – CAN do zastosowania w każdym pojedzie. Dzięki swojej szerokiej funkcjonalności zapewnia monitoring pracy każdego pojazdu, monitoring zużycia paliwa, identyfikację kierowcy, odczyt z samochodowej szyny CAN w standardzie FMS (samochody ciężarowe) lub CAN samochodów osobowych i dostawczych oraz kilku wejść typu on/off. Doskonale współpracuje z systemem Globtrak oraz sondą paliwową.
SONDA PALIWA
Nowoczesne urządzenie peryferyjne do lokalizatora GPS wykonane w technologii pozwalającej na pomiary z dużą dokładnością +/- 1%. Doskonale sprawdza się jako czujnik poziomu paliwa w zbiornikach symetrycznych. W połączeniu z lokalizatorem i zaawansowanym algorytmem Systemu Globtrak daje znakomite rezultaty pomiarów spalania w samochodach dostawczych, ciężarowych, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, maszynach tzw. „niemobilnych”. Pracuje w zakresie temperatur -40 - +85 stopni Celsjusza. Jest odporna na wibracje i uderzenia. Może pracować w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem. Występuje w długościach przystosowanych do głębokości (wysokości) zbiorników. Montaż może się odbyć w sposób bezinwazyjny, ponieważ sonda jest przystosowana do standardu otworów oryginalnego pływaka pojazdu. Posiada własną plombę. Jest odporna na „pomysłowych” kierowców!
I-BUTTON
Nowoczesne urządzenie peryferyjne do lokalizatora GPS. Działa na zasadzie „kluczyka”, którym kierowca musi się autoryzować aby włączyć silnik pojazdu. Znajduje zastosowanie w każdym pojeździe również jako kontrola odjazdu. Pozwala na rozliczanie czasu pracy kierowców w odniesieniu do przejechanych kilometrów. Monitoruje wykorzystanie samochodów przez konkretnego kierowcę w danym czasie. Przypisanie pojazdów do „kluczyka” tak aby mógł korzystać z danego auta tylko jeden kierowca lub wielu pokazuje również charakterystykę eksploatacji. Dzięki swojej funkcjonalności umożliwia wyselekcjonowanie kierowców i przypisanie im konkretnych pojazdów (np. z samochodu nr 1 może korzystać tylko kierowca nr 3 lub z samochodu nr 2 mogą korzystać kierowcy 1, 2, 3 lub z samochodu nr 3 mogą korzystać tylko kierowcy 1 i 2). Identyfikacja Kierowcy umożliwia prowadzenie w Systemie Globtrak statystyk związanych z konkretnym kierowcą.
SOLAR
PIERWSZE NA RYNKU WYKORZYSTANIE TECHNOLOGII ZASILANIA Z BATERII SŁONECZNEJ W URZĄDZENIU MOBILNYM GPS!
Zastosowanie: mobilny monitoring floty, monitoring osób, dzieci, osób starszych, osób z kłopotami z pamięcią lub schorzeniami powodującymi zaniki pamięci, monitoring maszyn i urządzeń przenośnych, monitoring osób niewidomych i głuchoniemych.
SONDA CYFROWA
Nowoczesne urządzenie peryferyjne do lokalizatora GPS wykonane w technologii pozwalającej na pomiary z dużą dokładnością +/- 1%. Doskonale sprawdza się jako czujnik poziomu paliwa w zbiornikach niesymetrycznych. W połączeniu z lokalizatorem i zaawansowanym algorytmem Systemu Globtrak daje znakomite rezultaty pomiarów spalania w samochodach dostawczych, ciężarowych, maszynach budowlanych, maszynach rolniczych, maszynach tzw. „niemobilnych”. Pracuje w zakresie temperatur -40 - +85 stopni Celsjusza. Jest odporna na wibracje i uderzenia. Może pracować w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Posiada zabezpieczenie przed przeciążeniem. Występuje w długościach przystosowanych do głębokości (wysokości) zbiorników. Montaż może się odbyć w sposób bezinwazyjny, ponieważ sonda jest przystosowana do standardu otworów oryginalnego pływaka pojazdu. Posiada własną plombę. Jest odporna na „pomysłowych” kierowców!
PRZEPŁYWOMIERZ
Przepływomierz DFM został zaprojektowany do pomiarów zużycia paliwa w pojazdach z silnikiem diesla. Montowany jest jako element pomiarowy w oryginalny układ paliwa w pojazdach z silnikiem diesela. Przepływomierz DFМ zamontowany w pojeździe może niezależnie spełniać dwie funkcje pomiaru, jako odczyt miejscowy dla obsługi pojazdu oraz odczyt online w Systemie dla dyspozytora floty. Połączenie przepływomierza z lokalizatorem GPS pozwala niemal natychmiast wychwycić wszelkie nieprawidłowości i nadmierne zużycia na pojeździe.© Copyright 2009 by Auto Spec. All rights reserved Diagnostyka komputerowa klimatyzacja Stargard
Wykonanie: Planfirm.pl.