menu
menu
System Globtrak to nowatorski system kontroli i monitowania pojazdów samochodowych który pozwala również na monitorowanie takich danych jak kontrola paliwa itp.

Nasze urządzenia zamontowane w aucie pozwalają na śledzenie pozycji za pomocą GPS i przesyłanie tychże danych do serwera poprzez połączenie GPRS. Można kontrolować także informacje o dowolnym stanie pojazdu np. monitorowanie zużycia paliwa, statusie otwarcia rampy, kontrola czasu pracy kierowców, temperaturze itp.

Kontrola zużycia paliwa czy czasu pracy kierowców to funkcja szczególnie przydatna przy monitoringu floty pojazdów.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy w pełni funkcjonalną usługę SOS zgodną z założeniami projektu e-Call Komisji Europejskiej. Globtrak to nie tylko narzędzie logistyczne, ale rozwiązanie chroniące na drodze Ciebie i Twoją rodzinę.

Aplikacja dostępowa wprowadza zupełnie nowe rozwiązania, których do tej pory na rynku nie było. Łączy zalety tradycyjnych programów do obsługi floty instalowanych na komuputerze, jak i przenośność aplikacji webowych, likwidując wady obydwu z nich:ich:
  • brak potrzeby instalacji na komputerze klienta,
  • działa zarówno na systemie Windows jak i Linux,
  • aplikacja w technologii RIA (bogaty interfejs użytkownika),
  • prosta obsługa dzięki technologii "przeciągnij i upuść",
  • możliwość zapisania osobistego układu okien celem najlepszej ergonomii działania.


Dla najbardziej wymagających klientów istnieje możliwość dostosowania aplikacji dla ich potrzeb, a także integracja z innym systemem informatycznym poprzez dedykowane API (Webservice).

Aplikacja pozwala na monitorowanie wszystkich dostępnych przez Globtrak usług: geolokalizacja GPS, kontrola zużycia paliwa, kontrola czasu pracy kierowców i wielu innych.


© Copyright 2009 by Auto Spec. All rights reserved Diagnostyka komputerowa klimatyzacja Stargard
Wykonanie: Planfirm.pl.