03

Programowanie DPF/FAP

Filtr cząstek stałych z angielskiego diesel particulate filter, DPF (najczęsciej suchy); z francuskiego filtre à particules, FAP najczęsciej mokry) – filtr montowany w układach wydechowych, służy do oczyszczania gazów spalinowych z cząstek sadzy i popiołu.

04

Air Bag

AirBag(SRS) to element systemu bezpieczeństwa, który jest standardowym wyposażeniem każdego współczesnego samochodu. Zadaniem poduszki powietrznej i napinaczy pasów bezpieczeństwa jest ochrona ciała kierowcy i pasażerów w trakcie zderzena poprzez zamortyzowanie uderzenia ciała o elementy pojazdu.

05

Radiocode

Usługa polegająca na odzyskaniu kodu zabezpieczającego radia samochodowego oraz programowanie/logowanie do auta gdy zachodzi potrzeba wymiany samego radia.

06

Polskie menu Volvo

Oferujemy zmianę języka menu w liczniku, klimatyzacji oraz w radiu.

Umów wizytę

+ 48 785 080 999

Opinie o nas

Patryk Kuczer
Patryk Kuczer
Czytaj więcej
Chciałem mega wam podziękować za profesjonalnie wykonaną robotę w moim aucie jak i podejścia do klienta . W aucie mega dużo rzeczy było do zrobienia mimo to ludzie którzy tam pracują podołali naprawić. I nie jest to komentarz aby nazbierać opinii tylko szczera opinia . Jeszcze raz dziękuje za mega pomoc a auto wróciło do żywych .
Nurkus
Nurkus
Czytaj więcej
Ja co rok korzystam z przeglądu klimatyzacji w tej firmie, i tak było i w tym roku. Wszystko przebiegło w jak najlepszym porządku, czyli od kontaktu telefonicznego do zakończenia i odbioru auta. Dziwią mnie tzw. negatywy..... ja Polecam w 100%
Kamil Zając
Kamil Zając
Czytaj więcej
Diagnoza i naprawa Kia Sportage z Ameryki auto było nie sprawne i w żaden sposób nie można było zweryfikować co się zepsuło Ten Warsztat to naprawił Polecam nie pierwsze auto tam trafiło i wyjechało tak jak z salonu sprawne i bezproblemowe. Polecam
Poprzedni
Następny

© 2021 All Rights Reserved.